Copyright © 2015 dynamicmedia.sk. Všetky práva vyhradené.

DYNAMIC MEDIA s.r.o.
Orlové 254
017 01 Považská Bystrica
SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Konatelia spoločnosti:
Ivan Ďurovec | 0918 488 773
Vladimír Lečko | 0944 207 498

E-mail: dynamicmedia@dynamicmedia.sk

Agentúra

Vítame Vás na redizajnovaných stránkach našej spoločnosti. Dlhšiu dobu sme uvažovali, ako čo najkvalitnejšie a nejjednoduchšie pripraviť prezentačný web. Pripravili sme preto niekoľko riadkov prezentácie reklamnej a marketingovej agentúry, jej služieb a tvorby v rámci reklamného trhu.

Prečo práve my?

Mohli by sme napísať, že sme spoločnosť, ktorá je na trhu dlhodobo, má obrovské skúsenosti s reklamou ako takou, tvorbou reklamných kampaní, nákupom mediálneho priestoru, produkcie tlačovín, tvorby prezentácií spoločností, ale vravíme si, naša práca je vizitkou pre každého klienta, ktorý s nami spolupracuje.

Naša špecilaizácia

Každý robí niečoho viac, niečoho menej. Pracujeme hlavne s LED technológiami všetkých druhov, no nie je nám cudzí ani prístup trošku staršich ale overených druhov marketingovej prezentácie firiem. Reklama nie je len o pohybe, aj keď sa mu venujeme najviac.

Letné kino??? Prečo nie!!!

Pripravujeme pre všetkých ľudí letné kino. Počas letných mesiacov bude v mestách BA a ZA pripravené letné kino pre všetkých ľudí zadarmo. Ponuka bude pestrá, ulahodíme všetkým priaznivcom rozprávok, animovaných filmov, ako aj hranej klasiky, či filmov s najvyššími hodnoteniami. A kdeže to všetko bude? Vždy v BA a ZA na ozvučených exteriérových LED obrazovkách.

Informujeme občanov? Snažíme sa.

V spolupráci s našimi partnermi v jednotlivých mestách podporujeme informovanosť občanov.

Na jednotlivých LED obrazovkách informujeme o kultúrno-spoločenských akciách v mestách BA a ZA. Prinášame čerstvé informácie z diania v Bratislavskom a Žilinskom kraji.

Form

Agentúra   l   Služby   l   Rental-Výroba   l   LED Screens   l   Partneri   l   Kontakt

Agentúra Služby Rental-Výroba LED-Screens Partneri Kampane Kontakty